1981’den bu yana..

TOKYAP; granit küptaş satış ve pazarlama konusunda müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak için inşaat sektöründe avrupa standardında hizmet vermeyi ve yapı malzemelerinde teknolojik gelişmeleri takip ederek kalite standartlarına uygun, sağlam ve güvenilir ürünler üretmeyi hedef olarak edinmiştir. Bu misyon çerçevesinde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda prensiplerini korumaktadır.

Vizyonumuzu kısaca özetleyecek olursak granit ve küptaş sektöründe pazar payını ve müşteri profilini geniş bir yelpazede tutmak. Madencilik ve inşaat malzemeleri üretiminde evrensel boyutta teknolojik gelişmeleri takip ederek küptaş için kalite standartlarına uygun üretim yapmak. Tüm bunlara ek olarak çevreye ve doğal kaynakların kullanımına duyarlı granit küptaş sert peyzaj elemanları üretmek ve nakliye uygulama dahil anahtar teslim yapmaktır.

Firmamız Yapısı

TOKYAP Mühendislik Madencilik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. , genç ve güçlü yapısı ile granit küp taş yapı elemanları sektöründe hizmet vermeye 2005 senesinin ilk çeyreğinde başlamış, ortağı olduğu Nevşehir ve Bergama’da bulunan maden üretim ve kesim tesisi ile ülkemiz içi ve yurtdışındaki pazarlara hizmet etme, her türlü granit küptaş yapı elemanları ve doğal taş gereksinimlerine cevap vemektedir. Şirketimiz bu sektörün içinden gelmiş mimar ve mühendisler tarafından kurulmuştur.

Şu an plaka, blok ve projelerde kullanıma hazır çeşitli ebat ve boyutlarda granit, küptaş başta olmak üzere bir çok farklı ve çeşitli doğal taş satışı, her tip ve ebatta malzeme tedariği sağlayan firmamız, uygulama projelerinde de yine genç yaratıcı özelliğe sahip bir peyzaj mimarı grubunu da bünyesinde bulundurmaktadır.

Düşünce yapısı ile müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri beklentilerine odaklı hizmet ve kalite anlayışı ile çalışmaktayız.

Sonuç olarak amacımız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda; en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla beklentilere cevap vermektir.